صحبتهای در حین سکس » † زوج شاد

بستن

شما عضو سايت نيستيد و يا با اسم کاربري خود وارد نشده ايد. براي عضويت اينجا کليک نماييد.

منوي ابزار
ليست مقالات
پرسش و پاسخ جنسي

عضويت در سايت
همه چيز درباره رابطه جنسي
تصاوير کاربران
قوانين سايت
تماس با ما


پشتیبانی آنلاین
 

اضافه کردن ZojeShad
به لیست یاهومسنجر


چت با ZojeShad

 


حتما بخوانید

فانتزیهای سالم و ناسالم

خطرات پرنوگرافی

خودارضایی در مسیحیت

خطرات خودارضائی

درج سوالات زناشوییارتباط محکمتر

دریافت اتوماتیک مطالب جدید

 جدیدترین مقالات

جديدترين مقالات زوج شاد را در صفحه اول گوگل خود ببينيد

Add to Google Reader or Homepage Add to My AOL Subscribe in podnova

افزودن به علاقمندیها Bookmark and Share


نظر سنجي

بی نظیر
بسیار مفید
مفید
متوسط
بد


آمار سايتلينکستان

» دانلود کتاب مقدس
» فیلم عیسی مسیح
» تماشای TBN انگلیسی
» The Marriage Bed
» لینک دوستان


 براي ورود کليک نماييد 
اطلاعیه زوج شاد

,Dear friends
During plus 10 years of marriage counseling experience, we realized the importance of Holiness and Surrender, way above and beyond the effects of sexual knowledge in the quality and stability of your marriage. Therefore, we encourage you to invest on your relationship with God as a couple and instead of Marriage/Sex Counselors or internet, let Holy Spirit brings the long lasting harmony, peace and satisfaction into your marriage.

Rejoice in the Lord always, again I will say, rejoice. Philippians 4:4
ZojeShad

درود بر شما،
در طی بیشتر از 10 سال مشاوره زناشویی دریافتیم که اگرچه دانش جنسی مهم و موثر در رابطه زناشویی است، ولی تقدس به مراتب موثرتر و حیاتی تر در تداوم و کیفتیت رابطه زناشویی می باشد. بنابراین شما را تشویق میکنیم تا بعنوان یک زوج در رابطه تان با خداوند سرمایه گذاری کنید و بجای مشاوران زناشویی یا اینترنت اجازه بدهید روح القدس هماهنگی، آرامش و رضایت را در رابطه زناشویی شما بر قرار کند.
به خاطر داشته باشید که شادی عظیم تر از آزادی در خداوند نیست. این آزادی به معنای مجوز گناه نیست بلکه به معنای آزادی از قدرت و اسارت گناه است. این آزادی تنها درخداوند میسر میشود چون تنها کسانیکه خود را تسلیم عیسی مسیح میکنند قدرت روح القدس را که قدرتی به مراتب عظیم تر از قدرت گناه را تجربه میکنند. دعا و خوشی ما در این است که شما نیز این قدرت را تجربه کرده و طعم زندگی مقدس را بچشید.

در خداوند دائما شاد باشید و باز میگویم شاد باشید. فیلیپیان 4:4
زوج شاد


برای مکاتبه با زوج شاد از طریق سایت روی این قسمت کلیک نمایید و یا از طریق یاهو مسنجر با کلیک روی این لینک با ما مکاتبه نمایید.

!-->SpeedBar
† زوج شاد » دیدگاه کتاب مقدس » صحبتهای در حین سکس


صحبتهای در حین سکس | دیدگاه کتاب مقدس

جهت رعايت محدوده سني تنها اعضاء قادر به مشاهده کامل مقالات هستند. [عضويت در سايت]

ارسال اين مطلب به دوستان


 

صحبتهای در حین سکس

 

آیا میتوانیم اصطلاحات عامیانه ای که مربوط به اندام و اعمال جنسی است  را در حین سکس استفاده کنیم؟ حال بگویید نظر شما در رابطه با بکار بردن کلمات جنسی همراه با بد دهانی و بی حرمتی چیست؟ آیا میتوانیم هر کلمه یا جمله ای  را در حین سکس بکار ببریم؟ کتاب مقدس واضحا در رابطه با کلماتی که بکار می بریم به ما هشدار میدهد، اما آیا منظور کتاب مقدس خود کلمه است یا معنا و منظور ما از آن کلمه است؟ بسیاری از کلمات روزمره ای که ما استفاده میکنیم میتواند معناهای دیگری از نوع بی ادبانه و زشت داشته باشد یا حتی بعنوان فحش بکار رود.

پس به این نتیجه می رسیم که منظور ما از آن کلمه مهم است نه آنچه برای دیگران معنا میدهد یا منظور دیگران از بکار بردن آن کلمه. زمانیکه ما کلمه ای را بکار میبریم کسانیکه اطراف ما هستند نمیدانند منظور ما از بکار بردن آن کلمه چیست ، به همین دلیل ما باید مراقب باشیم که باعث رنجش یا ناراحتی دیگران نشویم، اما در ازدواجمان ما میتوانیم کلمات گوناگونی را بکار ببریم که هر دو میدانیم چه معنایی برای ما دارد. اگر برای شما و همسرتان یک کلمه سکسی به سادگی اشاره به یکی اندام بدن یا یک عمل جنسی دارد و آن کلمه برای هیچکدام از شما آزاردهنده نبوده و مشوق زنا و انحراف جنسی نیست  پس آن کلمه صدمه زننده نیست، هرچند آن کلمه از دید دیگران زشت بنظر برسد. نکته مهم این است که با جملاتتان خود یا همسرتان را در نقش یک زناکار قرار ندهید.

حال پرسیده میشود چرا فقط فقط کلمات شایسته بکار نبریم؟ متاسفانه کلمات شایسته (کلمات کتابی) که در رابطه با سکس داریم بی حس و حالت پزشکی دارد. سعی کردن برای اظهار حساسات و تمایل جنسی با این کلمات سخت یا غیر ممکن است. آیا جملات همچون  "لطفا رابطه جنسی را سریعا آغاز کن" یا "نقطه اوج جنسی من قریب الوقوع است" به اندازه یک جمله داغ سکسی فکر و احساس جنسی را منقل میکند؟

برای تعمق بیشتر در مورد اهمیت کلماتی که بکار میبریم مطلب "طیف عملکرد زبان" را مطالعه نمایید
 
http://www.eslahatekelisa.com/31-teyfe_zaban.html
و در آیات زیر از کتاب مقدس نیز تفکر نمایید.

 

امثال 21: 18 " موت و حیات، قدرت زبان است"


لوقا 6: 45 "آدم‌ نیکو از خزینه‌ خوب‌ دل‌ خود، چیز نیکو برمی‌آورد و شخص‌ شریر از خزینه‌ بد دل‌ خویش‌، چیز بد بیرون‌ می‌آورد. زیرا که‌ از زیادتی‌ دل‌ زبان‌ سخن‌ می‌گوید. "


رومیان 10: 10 "چونکه‌ به‌ دل‌ ایمان‌ آورده‌ می‌شود برای‌ عدالت‌ و به‌ زبان‌ اعتراف‌ می‌شود بجهت‌ نجات‌. "


کولسیان 3: 16 "کلام مسیح در شما به دولتمندی و به کمال حکمت ساکن بشود، و یکدیگر را تعلیم و نصیحت کنید به مزامیر و تسبیحات و سرودهای روحانی و با فیض در دلهای خود خدا را بسرائید"


یعقوب باب ۳ "
۱ ای برادران من ، درست نیست که بسیاری از شما در کلیسا معلم دیگران باشید ، چون می دانید که روز داوری برای ما معلمین سختتر خواهد بود. ۲ همهً ما اغلب مرتکب خطایائی می شویم و کسی که در سخن گفتن خطا نکند مرد کاملی است و می تواند تمام وجود خود را مهار کند. ۳ ما به دهان اسبان دهنه می زنیم تا مطیع ما شوند و به این وسیله تمام بدن آنها را به هر طرف که بخواهیم بر می گردانیم. ۴ همچنین می توان کشتی های بسیار بزرگ را که از بادهای سخت رانده می شوند ، با استفاده از سکان بسیار کوچکی مهار کرد و به هر جا که ناخدا بخواهد هدایت نمود. ۵ زبان هم همین طور است : گر چه عضو کوچکی است ولی ادعاهای بسیار بزرگی می نماید. چه جنگلهای بزرگ که با جرقه ای ، آتش می گیرند. ۶ زبان هم آتش است ! در میان تمام اعضای بدن ما زبان دنیائی از شرارت است که همهً وجودمان را می آلاید و دوران زندگی را به جهنم سوزانی مبدل می کند. ۷ انسان توانسته است و باز هم می تواند تمام حیوانات وحشی و پرندگان و خزندگان و ماهیان را رام کند ۸ ولی هیچکس هرگز نتوانسته است زبان را تحت فرمان خود نگهدارد. زبان ، شرور و رام نشدنی و پر از زهر کشنده است. ۹ ما با آن هم خداوند و پدر را حمد و سپاس می گوئیم و هم انسان را که به صورت خدا آفریده شده است دشنام می دهیم. ۱۰ از یک دهان هم شکر و سپاس شنیده می شود و هم دشنام ! ای برادران ، این کار درست نیست. ۱۱ آیا یک چشمه می تواند از یک شکاف هم آب شیرین و هم آب شور جاری سازد؟ ۱۲ ای برادران آیا درخت انجیر می تواند زیتون و یا درخت انگور ، انجیر ببار آورد ؟ همین طور چشمه آب شور هم نمی تواند از خود آب شیرین جاری سازد."


پطرس اول 3: 10 "هرکه‌ می‌خواهد حیات‌ را دوست‌ دارد و ایام‌ نیکو بیند، زبان‌ خود را از بدی‌ و لبهای‌ خود را از فریب‌گفتن‌ باز بدارد؛ "منبع: TheMarriageBed.com با اجازۀ نویسنده (با مقداری تغییرات و اضافات)
مترجم: شبان وحید

« انتشار مطالب زوج شاد با ذکر منبع مجاز مي باشد »

♀†♂ جهت بررسي بيشتر اين موضوع در اين قسمت کليک نماييد ♀†♂


ارسال اين مطلب به دوستان

کساني که اين مطلب برايشان مفيد بوده است :
dokhtarekhobامتياز دادن به اين مطلب
5تگ هاي اين مطلب: Dirty, Word, unclean, کلمات, جملات, جنسی, سکسی, ناپاک, زشت, کثیف, بی ادبانه, بی تربیتی, حرمت, بی حرمت, زنا, فحش, کلمات سکسی, درست یا نادرست کلمات جستجو شده: کلمات ,جملات,جنسی,سکسی,زشت,کثیف,بی ادبانه,بی تربیتی,حرمت,بی حرمت,زنا,فحش,کلمات سکس.
بازديدکنندگان عضو سايت: (181)

ورود به صفحه اصلي سايتمطلب قبلي                                                                                                                                مطلب بعدي


مطالب مرتبط :
 • واژینیسموس (درد واژن هنگام نزدیکی)
 • نجاست و غسل در مسیحیت
 • چسب زناشویی
 • پاسخ به توجیحات همجنس گرایان
 • چرا خود ارضایی بدون افکار ناپاک گناه نیست ...
 • آیا ازدواج با غیر مسیحی مجاز است؟
 • دعا در حین رابطۀ جنسی
 • دیدگاه مسیحیت در مورد همجنسگرایی
 • نیاز طبیعی بدن یا خواهش گناه آلود نفس
 • مرد برتر است یا زن
 • اوج لذت زناشویی
 • یکی از ثمرات گناه دانستن خودارضائی
 • سلامت و مسئولیت جنسی مسیحی
 • اعیاد مسیحی سال 2010
 • زنها و مردها با هم فرق دارند • ارسال اين مطلب به:

  ارسال لینک برای دوستان از طریق یاهو مسنجر افزودن به علایق گوگل افزودن به کلوب 100 درجه افزودن به دیگ افزودن به خوشمزه افزودن به فرندفید افزودن به بالاترین افزودن به مهندس افزدون به دنباله

  | بازديدها: 8398 | نويسنده : zojeshad | تاريخ: 18 خرداد 1390 | نظرات (1) | چاپ  شماره نظر: 1 | نويسنده: dokhtarekhob | تاريخ: 30/03/1390 - 23:37

  همه حرفهایی رو که نباید زد رو من تو فکرم میگفتم. البته الان دیگه تموم شده وفقط یه سری تصویر سکسی وسط خودارضایی یا سکس با شوهرم تو فکر می یاد که میخوام از دستشون راحت بشم

  | نام کامل: -- | تاريخ عضويت: 30/03/1390 | کشور: -- |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 3 | [پاسخ]  ارسال نظر  آخرین مطالب ارسال شده به تالارهای گفتگو (انجمنها)
  « قبل         بعد »

      

  منوي کاربري
   
  نام:
  كلمه عبور:
   
   


  کلام حکمت
   

  آیات اتفاقی از کتاب مقدس:

  16 زيرا يهوه خداي اسرائيل مي گويد كه از طلاق نفرت دارم و نيز از اينكه كسي ظلم را به لباس خود بپوشاند. قول يهوه صبايوت اين است پس از روح هاي خود باحذر بوده، زنهار خيانت نورزيد. ملاکی باب 2

   


  حستحوی گوگل
   

  Google

   


  مطالب برتر

  » دعا در حین نزدیکی
  » خودارضایی
  » اشکال پرنوگرافی
  » نجاست-غسل
  » محبت خدا
  » کیفیت ارضاء جنسی
  » نامزدی مسیحی
  » ویتامین های جنسی
  » درمان زودانزالی
  » تمرینات کیگل
  » اعتقادنامه نیقیه
  » معاینات ضروری زنان
  » همجنسگرایی
  » زندگینامه عیسی مسیح
  » تجاوز و ازدواج اجباری
  » تجربه یک دختر مسیحی
  » سلامت و مسئولیت جنسی مسیحی
  » اوج لذت زناشویی
  » فانتزی سکس
  » کتابخانۀ مسیحی
  » خود را بسنجید  عضويت سريع

  نام کاربري:

  کلمه عبور:

  تکرار کلمه عبور:

  ايميل:

  کد امنيتي:
  کد:
  برچسب های مطالب

  آناتومی, اختلافات زناشویی, اختلالات جنسی, ارگاسم, ارگاسم زنان, ارگاسم مردان, اسارت, ازدواج, انجیل, انزال, اندام تناسلی, خودارضایی, رابطه جنسی, روانشناسی, سلامت جنسی, سلامتی, زنا, زناشویی, زنان, زود انزالی, شفا, طرح خدا, عیسی مسیح, تجاوز, تحریک, تقدس, تقویت جنسی, تفاوت مرد و زن, تمایلات جنسی, توبه, محبت, مردان, مریخی و ونوسی, منی, نجات, نقطه جی, پرنوگرافی, کتاب مقدس, گناه

  نمايش تمامي تگ ها

   

   

  Copyright 2008-2009 By: Zoje Shad